072-3976454

תאמיני. את מסוגלת!

בואי ללמוד להגן על עצמך

קורס הגנה עצמית לנשים
קרב מגע לנשים
בואי ללמוד עקרונות בסיסיים ופשוטים להתמודדות במצב סכנה
חוג קרב מגע לנערות וילדות
לימדי להגן על עצמך תוך חיזוק הביטחון העצמי, שיפור הכושר הגופני ופיתוח כישורים בין-אישיים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

כלים להגנה עצמית לנשים

כלי להגנה עצמית יכול מאוד לתרום לתחושת הבטחון שלך, ולהבנה שאת מסוגלת להגן על עצמך אם יידרש. למזלנו, יש הרבה כלים ואופציות שונות כדי שתוכלי לבחור את הכלי המתאים בשבילך!

כאשר את רוכשת כלי להגנה עצמית מאיתנו בלילך שיף קרב מגע, לא רק שתקבלי מוצר איכותי מאוד, אלא גם סרטון הדרכה על איך להשתמש בכלי בצורה פרקטית. בנוסף, ניתן לך טיפים איך להימנע מקיפאון במצבי אמת.

מחזיק מפתחות עם אזעקה

הרבה תוקפים ינסו לתקוף אותך כשאין אנשים שמסתכלים מסביב. מחזיק המפתחות הזה משמיע אזעקה חזקה מאוד, שמתריעה לאנשים איפה את נמצאת בזמן שהתוקף מבוהל. תשומת הלב תופנה לסיטואציה ולתוקף. זה כלי נהדר למישהי שחוזרת מהעבודה, אולי היא צריכה להיכנס לחניון חשוך. הוא נגיש מאוד ונמצא עלייך תמיד, ובנוסף לא מצריך ממך ליצור מגע עם התוקף.

עט טקטית

העט הזה הוא כלי נהדר למי שעלולה למצוא את עצמה הולכת לבד, בלילה או במקומות שוממים.
תחזיקי את העט עם היד החזקה שלך בזמן שאת משדרת לסביבה אנרגיה חזקה שאת בשליטה, ״אתה לא רוצה להתעסק איתי!״

קובטון

הקובטון הוא מקל מתכת שמתחבר למפתחות. מטרתו לרכז את הכוח שלך לאזור נקודתי, ובכך להפוך כל מכה לחזקה יותר. נוח להחזיק אותו, הוא לא מחליק מהיד והוא קטן, קומפקטי וחמוד! נגיש מאוד, זה כלי נהדר למי שרוצה להרגיש יותר בטוחה בכוח שלה ובנזק שהיא יכולה לעשות.

מטריה להגנה עצמית

הרבה נשים מוצאות את עצמן עובדות מאחורי שולחן, עם הרבה אנשים שונים שניגשים אליהן. זה עלול לגרום לך להרגיש לכודה אם מישהו מאיים בא אלייך לשולחן. המטרייה הזו היא דרך מעלה ליצור מרחק בינך ובין מי שמאיים עלייך. תשמרי אותה קרוב לרגליים שלך, נגישה בעת הצורך וודאי שאין על השולחן שלך דברים חדים שיכולים להשתמש בהם נגדך (למשל מספריים).

קורס קרב מגע אונליין לנשים

לאור המצב, קורס האונליין מוצע ב-20% הנחה. כשמקבלים כלים להגנה עצמית, תחושת הביטחון עולה. בקורס נלמד טכניקות בסיסיות להתמודדות עם תקיפה מטווח קרוב. 
הקורס מועבר באנגלית עם כתוביות בעברית. 

דילוג לתוכן