072-3976454

תאמיני. את מסוגלת!

בואי ללמוד להגן על עצמך

קורס הגנה עצמית לנשים
קרב מגע לנשים
בואי ללמוד עקרונות בסיסיים ופשוטים להתמודדות במצב סכנה
חוג קרב מגע לנערות וילדות
לימדי להגן על עצמך תוך חיזוק הביטחון העצמי, שיפור הכושר הגופני ופיתוח כישורים בין-אישיים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בחני את עצמך - מתי בפעם האחרונה הרגשת בטוחה בעצמך?

כל אישה יכולה לספור בדיוק כמה מערכות יחסים היו לה. היא תדע לתת את הפרטים הקטנים בדומה לגדולים עד לרמה מיקרוסקופית ותגרום לך לחשוב שהדברים התרחשו רק אתמול. כשם שאת זוכרת כל פרט על האהבות בחייך, את גם זוכרת בדיוק מהי התחושה שמשהו רע עלול לקרות לך.

 

חזרה הביתה בשעת לילה מאוחרת

את חוזרת הביתה בשעת לילה, לא תמיד מאוחרת, מתלבטת אם ללכת דרך הרחוב הצר והקצר יותר, או אולי ללכת על בטוח ולהאריך את הדרך, העיקר לא להעמיד את עצמך במצב בו את עלולה להצטער. את תוהה אם בכל זאת לקחת את הדרך הקצרה יותר ומבטיחה לעצמך להיות ערנית למתרחש, אף אחד לא יוכל להפתיע אותך.

אז את בולעת רוק ועושה זאת. החושים שלך מתחדדים פי מאה. כל תזוזה ברחוב, כל קול הבוקע מהבתים מקפיץ אותך וגורם לך להאיץ את צעדייך. הביטחון העצמי שלך מתערער ולמרות שאת לא רוצה להודות בכך, הגוף שלך מכין את עצמו להגנה עצמית. את מתחילה לתהות אם עשית טעות ולמה את תמיד חייבת לחשוב שאת כזו אמיצה ולהעמיד את עצמך בניסיונות. את מחליטה ללכת באמצע הכביש כדי שאף אחד לא יוכל לקפוץ עלייך מתוך איזו סמטה חשוכה או שייח. את מתחילה להרגיש עירומה אפילו שהתלבשת היום כלל לא חשוף. לאט לאט מתגנב לו גם חוסר האונים, ללא התראה וכנראה גם ללא הצדקה. את מריצה לעצמך בראש תנועות או תרגילים שראית גיבורים בסרטים משתמשים בהם, מנסה להיזכר בשבב מהדרכת קרב מגע שקיבלת בצבא, אבל זה היה מעט מידי ומזמן מידי. את כבר בטוחה שמישהו אחרייך, צופה בך, מחכה להזדמנות שלו להסתער כמו טרף על איילה בודדה שסרחה מן העדר, תמימה ולא מחושבת, אין לך סיכוי.

נכון, כנראה שאין לך סיכוי מול סכנה ממשית. את יכולה להיות אמיצה, האישה עם החוסן הנפשי הכי גדול בסביבה שלך, אבל מה יקרה אם באמת תצטרכי להגן על עצמך? מה יקרה אם תהפכי לאיילה? את תדעי כיצד לפעול? איך להיחלץ? איזה סיכוי את נותנת לעצמך מול הסכנה? את היית מהמרת על עצמך?

 

אפשר גם אחרת

זה לא חייב להיות כך. את לא חייבת להרגיש חסרת אונים שוב לעולם. את לא צריכה להיכנס לסטטיסטיקה כנפגעת תקיפה מינית, כי את, לא לבד- ליטרלי. יש המון נשים כמוך שבאיזשהו שלב בחייהן הרגישו לא בטוחות או חוו הטרדה של ממש. בין אם זה הטרדה במקום העבודה מעמית קרוב, או אפילו הטרדה בבית מבן משפחה. באמצעות הגנה עצמית ובמיוחד הגנה עצמית לנשים, שתוכננה במיוחד בשבילך, את יכולה להתחיל להעניק לעצמך שלוות נפש ולהבין העצמה נשית מהי. קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית היעילה ביותר המוצעת כיום. היא שיטת לחימה נגישה הנלמדת בקלות ומיושמת במהירות. במיוחד אם היא נלמדת על ידי אישה, שכמוך, פשוט מבינה אותך.

את עוד מתלבטת?

בחני את עצמך. 

קורס קרב מגע אונליין לנשים

לאור המצב, קורס האונליין מוצע ב-20% הנחה. כשמקבלים כלים להגנה עצמית, תחושת הביטחון עולה. בקורס נלמד טכניקות בסיסיות להתמודדות עם תקיפה מטווח קרוב. 
הקורס מועבר באנגלית עם כתוביות בעברית. 

דילוג לתוכן